خواننده گرامی

نمی دانم خواندن شرح حال روزمره یک آدم ناشناس آیا می تواند برای کسی جالب باشد ؟ گاهی که بازدید کننده های وبلاگ را می بینم تعجب می کنم که چطور بعضی ها به طور مرتب به وبلاگ سر می زنند ، مثلا یک نفر از رومانی بازدید کننده منظم وبلاگ است ... چه چیزی می تواند برایشان جالب باشد ؟

دوستی که فعلا مقیم کاناداست می گفت به خواندن روزنوشت های آدم ها علاقمند است وقتی فهمیدم که وبلاگم را دنبال می کند ، از داشتن چنین خواننده فرهیخته ای خوش حال شدم  .

دوست قدیمی ، خواننده وبلاگ است ، چند روز پیش زنگ زد و گفت چه کار داری با خودت می کنی ؟ گفتم : وقتی زنگ زدی خدا خدا می کردم که در مورد نوشته های وبلاگ حرف نزنی ، طفلک زود موضوع گفتگو را عوض کرد ، در دلم گفتم : مرسی که اینقدر با شعوری  ...

وقتی می نویسم فراموش می کنم که ممکن است کسی بخواند اما وقتی تلخم و یا تلخ می نویسم ، از خواننده  وبلاگم خجالت می کشم و زیر لب می گویم " کاش نبینند ، کاش نخوانند "

اما خواننده ناشناس صفحات خط خطی من ، نمی دانم چرا به اینجا سر می زنی ؟ اما امیدوارم دست خالی نرفته باشی ، امیدوارم بین این سپیدی و سیاهی ها ، شادی و غم ها  ، بالا و پایین ها  ، تلخ و شیرین ها ... چیزی به دست آورده باشی ....  در تجربه های من شریک شده باشی ، امیدوارم خواندن وبلاگم وقتت را تلف نکرده باشد  ، امیدوارم  کسل ، نا امید یا کلافه ات نکرده باشم .

 

/ 0 نظر / 21 بازدید